Paylaşımın Tek Adresi

Geri git   Paylaşımın Tek Adresi > Sex Hikayeleri > Tecavüz Sex Hikayeleri

Tecavüz Sex Hikayeleri Tecavüz Hikayeleri Burada Bulabilirisniz..

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Alt 22-10-2009, 16:57
Sycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör

739 Mesajına 12.716 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 878
Sycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond reputeSycn has a reputation beyond repute
Standart Dedemi, Yengeme Tecavüz Ederken Gördüm..

slm ben 20 yaşında bir gençim.sizlere gecenlerde basımdan gecen bır olayı anlatacagım.tarıh 20 temmuz 06 bız amcamlarla beraber her sene koye dedemın yanına gıderız o yılda gıtmiştik.Ama bu olayın olacagına ıhtımal bıle vermezdım.neyse dedem 70 li yaşlarda birisi.hanımı oleli 10 sene flan oluyodu.Dedem bıze hep evlenmek ıstedıgını soylerdı ama amcamlar buna ızın vermezdı.dedemın evlenme sebebının azgınlık oldugunu aklımıza bıle getırmezdık.yengem ise 48 yasında olgun 50 lı kılolarda bır kadındı.vucudu guzeldi.ama iffetli bir kadındı.bır gun koyde bır cenaze olmus babam amcam cenazeye gıttıler.dedem de hasta diye gitmedi yengemde ona bakmak için evdeydi benide başlarına kodular.ben yengeme hiç kötü gözle bakmazdım ama dedem niyeti bozmuş da haberimiz yokmus.ben odada televizyon izliyordum yengem evi temizliyodu.dedemse yatagında uzanıyordu.yarım saat sonra koyden arkadaşlar geldi beni maça çagirdılar.ben de yengeme soyledım oda : sen git ben bakarim dedene dedi.neyse ben maça gittim.onlar evde yalnız kaldılar.neyse maça başladık benım suratıma oyle bı top geldiki bayıldım arkadaşlar beni kaldırıdı bende maçı bırakıp eve dönmeye karar verdim.eve geldigimde sesler geliyodu kapıyı açtım sessizden içeri girdim.Yengemın sesleri geliyodu.yapma baba diye.merak ettım yavaşca dedemin odaya yaklaştım bir de ne görim dedem yengemı yataga yatırmıs öpüyordu.ben hiç ses cikarmadım izlemeye başladım bende azmıştım çünkü.dedem yengemı iple ellerinde baglıyordu .sonra ipde yatagın ayaklarına bagladı yengem kaçamazdı artık.sonra dedem ustunu soydu.donunu bı cıkardı siki kalkmış beyaz kılları meydandaydı.o an irenme geldi bana.yengemse aglıyorudu.yalvarıyodu dedeme.dedem yengemı yataga atıp ustunu soydu.bende kapı aralıgından izliyordum.yengemde cırılcıplaktı.dedem yengemı emmeye başaldı.sonra ters cevirip sikini soktu yengem bagarıyodu acıdan bedem ustune cıktı ponpalamaya başladı.dedemi oyle gorunce cok şaşırmıstım.30 saat boyunca sıktı dedem yengemı ama bır turlu bırakmıyodu.tai yılların intikamını alıyodu.yengemı bı ters bı duz sıktı.aglattı.elleri baglı oldugundan yengem kacamadı.dedem bagardıgı ıcın tokatlamaya başladı yengemı.gögüslerini sıkıyordu bende azmıstım.sikimi cıkartıp bende 31 cekmeye başladım.bi an iceri gircek gibi oldum ama bunun yanlıs olacagını dusunup geri cekildim.neyse dedem bır muddet sonra yengemı bıraktı ustunu gıtdı.ellerini cozdu ama yengem aglıyordu.bende o ara hemen dırarı kaçtım 1 saat sonra dondugum de yengem odasındaydı.içeri bakmadım dedemın yanı gittim ve sordum:nasıl oldun dede? o da bana Kaya gibiyim oğlum dedi ve gülümsedi.o gunden sonra yengemde bir içine kapanma sezdim.bir daha ilişkiye girdilermi bilmiyorum ama bende yengeme tecavüz etmemek için kendimi zor tutuyorum

TÜM PAYLAŞIMLARIM VİP BÖLÜMÜNDEDİR...
Sycn Bu Mesajın İçin 11 Kişi Teşekkür Etti:
ARTES (23-07-2010), atom22 (01-11-2010), canalp800 (02-10-2010), katliamert (20-12-2009), loveman30 (14-04-2011), mavigül1965 (28-10-2010), olgun56 (22-10-2009), ramazan437 (30-10-2009), sehzade68 (18-03-2011), tahir58 (21-11-2010), tatarmo (06-03-2011)
  #2 (permalink)  
Alt 22-10-2009, 18:13
olgun56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 13 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 22
olgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond reputeolgun56 has a reputation beyond repute

Teşekkürler ellerine sağlık.
SAYGILARIMLA
  #3 (permalink)  
Alt 01-11-2009, 19:03
Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

3.293 Mesajına 66.484 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 4833
Sauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond repute

eline sağlık
  #4 (permalink)  
Alt 23-07-2010, 07:41

1 Mesajına %1$s Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 7
ARTES is on a distinguished road

keşke sikseydin belki düzelirdi kadın. çivi çiviyi söker ya...
  #5 (permalink)  
Alt 01-10-2010, 11:31
serkan999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 280 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 131
serkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond reputeserkan999 has a reputation beyond repute

güzel bi hikaye
  #6 (permalink)  
Alt 27-10-2010, 22:24

0 Mesajına 0 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 0
nuker666 is on a distinguished road

ne saçma bi hikaye 70 yaşındaki adam kıcını kaldıramaz bağlayıp bafiliyo bide olaya bak
  #7 (permalink)  
Alt 12-11-2010, 16:17

2 Mesajına 2 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 5
ersujann will become famous soon enough

Alıntı:
ARTES´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
keşke sikseydin belki düzelirdi kadın. çivi çiviyi söker ya...
haklısın kardeş
Yeni Konu aç  Cevapla
Tags:

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)

Seçenekler
Stil