Paylaşımın Tek Adresi

Geri git   Paylaşımın Tek Adresi > Sex Hikayeleri > Grup sex Hikayeleri

Grup sex Hikayeleri Grup sex hikayeleri

Yeni Konu aç  Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
  #1 (permalink)  
Alt 18-04-2008, 21:48
TheHeLiuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 524 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 115
TheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond reputeTheHeLiuM has a reputation beyond repute
TheHeLiuM - MSN üzeri Mesaj gönder
Smile Üniversiteli kızın maceraları ( baya uzun ve ayrıntılı )

Öncelikle böyle bir sitenin var olmasında katkısı olan herkese teşekkür ederim. Siteyi ilgiyle takip ediyorum ve öğrendiklerimi kendi cinsel hayatımda uygulamaya çalışıyorum.
İsmim Sibel. 22 yaşındayım ve üniversite üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ailemden ayrı başka bir şekilde yalnız olarak kalıyorum. Yalnız dediysem de hepiniz öğrenci evlerinin halini bilirsiniz. O kadar yalnızım işte
Sitede yer alan birbirinden ilginç hikaye ve fantaziyi okuduktan sonra ben de cesaretlendim ve sizlerle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istedim. Şimdilik resim göndermiyorum belki başka sefere
Lise yıllarımdan bu yana düzenli bir aşk ve seks hayatım olduğundan üniversite yıllarımda da erkeklerle olan ilişkilerim devam etti. Doğruyu söylemek gerekirse kendimi oldukça güzel ve seksi buluyorum. Özellikle vücudumda en çok kalçalarımı beğeniyorum ve günlük hayatımda onları teşhir etmekten zevk alıyorum. Bulunduğum her ortamda erkeklerin bakışlarını üzerimde hissetmek bana güç ve heyecan veriyor. Bundan dolayı birçok erkekten çıkma ve yatma teklifi aldığımı da söyleyebilirim.
Sizlerle paylaşmak istediğim olay bundan altı ay önce nisan ayı başlarında başıma geldi. Üniversitede ikinci sınıftaydım ve ikinci öğretim olduğumdan derslerim akşam saatlerinde bitiyordu. Dersten çıktıktan sonra bindiğim dolmuş ya da otobüs ile kaldığım eve gidiyordum.
Yine böyle bir gün dersten oldukça geç çıktım. Hava çoktan kararmış kampüste fazla öğrenci kalmamıştı. Biran önce eve gitmek için acele ediyordum ve bu yüzden oldukça dolu olmasına rağmen diğer otobüsü beklemeden duraktaki belediye otobüsüne kendimi attım. Otobüs ben bindikten sonra da yolcu almaya devam etti. Ben otobüse binip arkalara doğru ilerledikten sonra diğer öğrencilerde sıkış pıkış bindiler otobüse ve otobüs hareket etti.
Otobüsün hareketinden kısa bir süre sonra benim biraz arkamda bulunan sayılarını tam kestiremediğim gürültülü bir erkek grubu dikkatimi çekti. Kendi aralarında şakalaşıyorlar ve oldukça da ses çıkartıyorlardı. İçimden yüzlerini görmediğim tipler hakkında ne salak şeyler diye geçirip telefonumun radyosundan müzik dinlemeye başlamıştım. Müziğin sesini fazla açtığımdan artık onların sesinden rahatsız olmuyordum. Ancak bir süre otobüse bir kaç kişi daha bindiğinden otobüste biraz daha arkaya doğru ilerlemek ve sıkışmak zorunda kaldık. Bu sırada birden az önceki çocuklardan ikisinin benim hemen arkama geldiklerini farkettim. Kulağımda kulaklık olduğundan ne konuştuklarını duyamıyordum bu yüzden onlara çaktırmadan telefonumun radyosunu kapattım. Benim hemen arkamdaki çocuk durmadan yanındakine bir şeyler söylüyordu. Ve bu arada otobüs fren yapıp yavaşladıkça biz de içinde öne ve arkaya doğru sallanıyorduk. Bu sırada arkamdaki çocuğun yavaşça üstüme doğru bilerek yüklendiğini hissettim. Otobüsün hareketinden de faydalanarak sık sık bana dokunuyor hatta resmen sürtünüyordu. İlk başlarda bir şey olmamış gibi davranmaya devam ettim ama emin olmak için de adeta tetikteydim. Altımda dolgun kalçalarımı ortaya çıkaran oldukça dar koyu renk bir pantolon üstümde ise göbeği açık askılı bir bluz vardı. Akşam hava serin olduğu için üstüme ince bir de mont geçirmiştim ama arkadan bakıldığında belimin açıklığı görülebiliyordu. Otobüs ilerlemeye devam ettikçe arkamdaki çocukta giderek daha fazla bana yaklaşıyordu. Artık emindim hatta sertleşen aletini kalçalarımda hissedebiliyordum. Bu oldukça hoşuma gitmiş ve anında uyarılmamı sağlamıştı. O sırada otobüsün içi bana oldukça sıcak gelmeye başlamıştı ve bu yüzden üzerimdeki montu çıkartma bahanesiyle olduğum yerden biraz geriye doğru yaslanarak montumu çıkartmıştım. Bu sırada arkamdaki çocuk ben ona doğru yaslanınca kaçmamış aksine o da öne doğru yaklaşarak kalçalarıma sürtünmeye devam etmişti. Vermek istediğim mesajı almış olacak ki montumu çıkardıktan hemen sonra o kalabalıkta arkamda bir el hissettim. Artık sadece arkamdan dayanmıyor aynı zamanda tek eliyle de kalçalarımı okşuyor ve sıkıyordu. Daha sonra orta parmağını dar pantolonumun üstünden kalçalarımın arasına sokup çıkarmaya başladı. Gittikçe daha hızlı ve sert bastırıyordu, hoşuma gittiğini anlamıştı bu sırada dayanamayıp yüzünü görmek için hafifçe geriye doğru başımı çevirip gülümsedim. Oldukça düzgün bir tipe benziyordu. Yanında bulunan çocuk ise arkadaşına hem perdeleme görevi yapıyor hem de elindeki cep telefonuyla kayıt yapmaya çalışıyordu. Bu daha da hoşuma gitmişti. O an bu çocuklarla istersem bu gece iyi vakit geçirebileceğimi anlamıştım.
Otobüs bir süre daha sıkış pıkış gittikten sonra boşalmaya başlamıştı. Arkamdaki çocuk nerdeyse üstüme çıkmak üzereydi ve heran dikkat çekebilirdik. O sırada önümde bulunan koltuklar birer birer boşalmaya başladı. İneceğim yere çok olmamasına rağmen arkamdakinin aletinden kurtulmak için boşalan koltuklardan birine geçip oturdum. Oturduktan hemen sonra başımda dikilen çocuğa hoşnut ve alımlı bir şekilde baktım. Bundan cesaret almış olacak ki yanımdaki boş koltuğa oturdu. Diğer arkadaşları da boş olan yerlere geçmişti. Otobüsün arka taraflarında bir yerdeydik ve nerdeyse ayakta olup bizi görebilecek birileri kalmamıştı. Çocuk yanıma oturduğunda gözüm ilk olarak pantolonun içinde kalkık halde duran aletine takıldı. O an elimle ani bir hareketle çocuğun aletini pantolonunun üstünden kavradım ve çocuğa dönerek ben sibel ya sen diye sordum. Oldukça şaşırmış ama bir o kadar da memnun bir şekilde isminin mert olduğunu söyledi. Gözü bir yandan da az önce uyarılan ve dikleşip belirginleşen göğüs uçlarıma takılmıştı ben ise elimle usulca aletine masaj yapmaya devam ediyordum. Fazla bir şey konuşmadan gözlerimizle anlaşıyorduk ve ikimizde ne istediğimizi biliyorduk. Nerde ineceksin diye sordu bana. Etrafıma bakındıktan sonra bir durak sonra dedim. Ve o an kot pantolonun fermuarını açıp elimi fermuarından içeri soktum, aletinin etli kısmını hissettim avucumda. Ve ona doğru sokularak yalnız kalıyorum istersen sen de inersin bir durak sonra diyip dudağına bir öpücük kondurup ayağa kalktım ve inmek için kapıya doğru ilerledim. Fermuarını çekip aletine hakim olmaya çalışarak o da kalkıp kapıya doğru geldi ve arkamdan tekrar eliyle kalçalarımı sıktı. Otobüs son durağa yaklaştığı için bizden ve mertin arkadaşlarından başka kimse kalmamıştı. Durakta benle birlikte dört kişi daha indi. Hepsi de düzgün çocuklardı. Mert beni Mustafa, Kaan ve Erhanla tanıştırdı. Sokağın ortasında hepimiz durmuş birbirimize eee?? der gibi bakıyorduk. O an dayanamayıp ben gülmeye başladım ve merte ne diyorsun geliyor musun bana diye sordum. Belli ki arkadaşlarını satmak istemiyordu ama benden de biraz çekiniyordu. Senin arkadaşın yok mu başka Sibel diye sordu. Ben niyetlerini anladım tabi o an. Şimdilik sadece benimle idare edeceksiniz beyler dedim gülerek ve sonrasına bakarız diye de ekledim. Ve evime doğru hep birlikte yürümeye başladık. Ama eve gitmeden önce alınması gereken bazı şeyler vardı. Evde beklenmedik durumlar için hazırlıklıydım ama dört tane erkeğe yetecek kadar da prezervatifim yoktu Kaan ile Erhan yakınlarda açık bir eczane aramaya gittiler biz üçümüzde içecek ve yiyecek bir şeyler almak için markete girdik. Markette reyonlarda dolaşırken sürekli bir şeylere bakmak için eğilirken çocuklar gözlerini kalçalarımdan ayıramıyorlardı. Ve bana durmadan iltifat yağdırıyorlardı. Marketten çıkıp beşimiz buluştuktan sonra eve doğru hızlı adımlarla yürümeye devam ettik. Apartmana geldiğimizde beşimiz ve elimizdeki poşetlerle asansöre zor sığdık. Asansörde dördü beni ortalarına aldılar ve kata gelene kadar her yerimi adeta mıncıkladılar. Neyse sonunda zor bela kendimizi eve attık. Eve girince önce onlara salonu ve mutfağı gösterdim. Birilerinin içkilerle birilerinin ise filmle ilgilenmesi gerekiyordu ben de apar topar yiyecek bir şeyler hazırlayacaktım. Hepimiz dersten geç çıkmıştık ve oldukça aç görünüyorduk
Bir yandan da hemen telefona sarılıp erkek arkadaşımı aramam gerekiyordu. Bazı geceler haber vermeden ansızın çıkıp yanıma geldiği ve seviştiğimiz oluyordu. Hemen telefon açıp çok yorgun olduğumu bu gece msn’e giremeyeceğimi duş alıp yatacağımı söyledim. Çok seksi bir sesle istersen geleyim birlikte duş alalım dedi. Bu gece olmaz gerçekten çok yorgunum başka zaman diyip kapattım telefonu. Ve derhal mutfağa geçtim. Çocuklar benden hamarattı ayak üstü bana pek iş bırakmadan karınlarını doyurup içkilerini alıp salona geçtiler. Onlara ne izlemek istediklerini sordum. hep bir ağızdan biz seni istiyoruz dediler. Ama benim niyetim onlara hemen vermek değildi, olabildiğince fazla azmalarını ve beni delileri gibi sikmelerini istiyordum. Daha önce iki erkekle birlikte yapmıştım ama dört erkekle ilk defa sex yapacaktım. Bu beni çok heyecanlandırıyordu. Onlara beğeneceklerini umduğum bir film ararken üstümdekilerden sıkılmadığımı sordular ben de birazdan odama gidip üstümü değişeceğimi söyledim. Aradığım filmi bulup dvdye yerleştirdim ve başlatmadan önce hadi gelin size odamı da göstereyim diyip hep birlikte odama gittik. Odama girmemle birlikte dişiliğimi de sergilemeye başladım dördünü birden yatağıma oturtup önlerinde striptiz yapmaya başladım. Gözlerini benden ayırmadan beni izliyorlardı. Üzerimdekileri çıkarmadan kıvrak hareketlerle dans etmeye arada bir yanlarına gidip göğüslerimi ve kalçalarımı elletmeye başladım. Bu sırada dördü birden üzerimdeki askılı bluzu çıkarttılar ve göğüslerimi yalamaya başladım. Hepsinin de aletleri kalkmış karşımda adeta ağızlarının suyu akıyordu. Altımdaki pantolonun düğmesini çözdüm ve yatağa çıkıp Mertin kucağına oturdum. Mertin dimdik sikinin üstünde zıplamaya başladım. Mert ve Erhan göğüslerimi yalarken Mustafa ile Kaan arkama geçmiş ve pantolonumu çıkartmaya çalışıyorlardı. Mertin sikinin üstünde zıplarken dudaklarına yapıştım ve dudaklarının kenarından hafifçe ısırıp üzerinden kalktım. Siz burada bekleyin uslu uslu ben hemen dönecem diyip salona geçtim ve digital kameramı bulup tekrar odaya girdim. Odaya girdiğimde hepsi benim fantazilerimin ne kadar güçlü olduğunu anladılar. Erkeklerle yatarken kendimizi kameraya almayı seviyordum hele böyle bir macerayı kaçıramazdım elbette. Ben kameramı odanın uygun bir yerine kurarken onlarda el birliği ile pantolonumu tamamen çıkarttılar. Altımda siyah dantelli bir iç çamaşırı vardı. Onu da çıkartmak istediler ama buna izin vermeden kamerayı kurdum ve kalktım. Ailemin maddi durumu oldukça iyi olduğundan sex hayatım ve fantazilerim için para harcamayı çok severdim. Kendimi asla sınırlamazdım. Evimde cinsel haplar,kremler hatta erkekler için geciktirici sprey bile bulunurdu. İç çamaşırı konusunda da oldukça zevkliydim ve zengin bir koleksiyonum vardı. Çocuklara size iç çamaşırı koleksiyonumu göstermek istediğimi söyledim ve hepsini çıkartıp önlerine serdim. Hepsinin tek tek denememin imkanı yoktu. Çünkü aynı model ürünün birkaç farklı rengine kadar alır her yatışımda farklı birini giyerdim. Bu yüzden onlardan üzerimde denemem için içlerinden birkaç tanesini seçmelerini istedim. Erhan kırmızı bir tanga beğendi ve bana uzattı hemen karşılarına geçip altımdaki dantelli çamaşırı çıkardım ve Erhanın beğendiği tangayı giydim. Yanıma gelip önümde diz çökmesini istedim. Hemen önüme geldi ve tangamın kenarından amımı okşamaya başladı. Bu sırada mertte arkama geçmiş kalçalarımı sıkıyor ve oldukça ateşli bir şekilde seni sabaha kadar inim inim sikecez orospu diyordu. Ardından Erhan ve Mert el birliği ile tangamı çıkarttılar. Mert göt deliğimi Erhan ise amımı parmaklıyordu. Yavaş yavaş inlemeye başlamıştım ve bir yandan da harikasınız çocuklar diyordum. Mustafa ve Kaan ise o sırada yatakta çamaşırlarım üzerinde oturmuş 31 çekiyorlardı. İyi bir çamaşır fetişti oldukları belliydi. Çamaşırlarımı ellerine alıp kokluyorlar, yalıyorlar ve siklerine sürtüyorlardı . Özellikle Kaanın siki oldukça büyük ve kalındı. Yanıma gelip sikini ağzıma vermesini söyledim. Zevkle bebeğim diyip hemen yanıma geldi ve yirmilik sikini ağzıma dayadı. Bir haftalık traşlı olduğu belli oluyordu ve dilimle sikinin üzerinden gitmek çok hoşuma gitmişti. Bu sırada Erhan amımı yalamaya başlamış ve hafifçe sulandırmıştı Mert ise göt deliğimle oynuyor, dilini sokuyor, tükürüyor ve yalıyordu. Ben de Kaanın sikini ellerime alıp sakso çekmeye başlamıştım. Sikinin tamamını boğazıma kadar sokup çıkartıyor başını lolilop gibi emim zaman zaman da ısırıyordum. Çocukların hepsi yavaş yavaş patlama noktasına gelmişti. Onlara içime girmeden sakın boşalmamalarını söyledim ve geciktiricinin yerini gösterip isterlerse kullanabileceklerini söyledim. Buna gerek olmadığını söyleyip sen merak etme tatlım biz işimizi biliriz dediler. Bu sırada Mustafa da Kaanın yanına gelmiş ve dimdik sikini ağzıma tutmuştu. Onun siki yeni traş edilmişti ve özellikle daşaklarıyla oynamak çok zevkliydi. Bu sırada Mert ve Erhan yer değiştirmişler, Mert benim üstü kıllı amımı yalamaya hatta yavaş yavaş akmaya başlayan suyumu içmeye başlamıştı. Ağzımdaki iki sikten dolayı inlemeye bile fırsat bulamıyordum. O sırada Erhan dimdik olan sikiyle kalkıp aldıkları prezevatifleri getirdi. Onlara sadece amıma girerken prezervatif kullanmalarını söyledim. Kendimde korunuyordum ama yine de tedbir olmalıydı. Belli ki bu gece amım adeta döl yatağına dönecekti. Bu sırada Kaan ayağa kalkıp tamamen soyundu. Kremi bulup göt deliğimi yavaş yavaş kremlemeye başladı. Kalçalarım otobüsden beri onları tahrik ediyor olacak ki kalçalarım ve götümle oynamayı çok sevmişlerdi.
Bu sırada Erhan prezervatifi sikine geçirip Mertin suyunu içtiği amıma ortak oldu. Çocukların hepsi belli ki iyi arkadaşlardı birbirlerinden hiç çekinmiyor hatta birbirlerine yardımcı bile oluyorlardı. Erhan amımı dil darbeleriyle iyice sulandırıp emerken Mertte sikini ağzıma vermişti, biraz da benimkini yala bakalım bebeğim diyordu. Mertin sikinin hissini otobüsten hatırlıyordum o an yaşadığımız zevki o sike borçluydum nerdeyse Ancak o sırada Erhan yerde olduğumuz için ve ben domalmış vaziyette olduğumdan amıma ulaşmakta zorlanıyordu ve açıkcası bundan şikayetçiydi. İçlerinde sözü geçer tip yani baskın olan oydu. Ve beni yerden kaldırıp yatağımın ayak ucuna oturttu. Dudaklarıma yapışıp öperken artık sikilmeye hazırsın bebeğim bu kadar ısınma yeter dedi ve beni yatağa yatırıp ayaklarımı V şeklinde açtı. Diğerleri de benim baş kısmıma geçip siklerini ellerime ve ağzıma verdiler. Kaanın sikinin tadına bakmadığımdan önce onunkini yaladım. Mustafa ve Mert ise göğüslerimi ve göbek deliğimi yalıyorlar siklerini göğüs arama sokuyorlardı. Erhan da bacaklarımı V şeklinde açtıktan sonra amımı bir süre daha yaladı. Bu sırada Mustafa ayağa kalkıp kameramı koyduğum yerden almıştı. Otobüste de cep telefonuyla Mertin bana sürtünmesini çeken oydu ve belli ki bu hoşuna gidiyordu. Erhan sikini eline alıp amıma sokmadan önce Mustafa da kamerayla yakın çekime başlamıştı. Erhan sikini eliyle iyice sertleştirdi ve iyice sulanmış kaygan amıma ‘ ya bismillah’ diyip soktu. O an hepimiz kahkahalar attık. Sikinin nerdeyse hepsini tek seferde sokmasına rağmen amıma kolaylıkla girdi. Erhan bunun üzerine amını siktire siktire iyice açılmış kız orospu diyerek bir espri daha yaptı.Amımda bir süre gidip gelirken bir yandan da yönetmen edasıyla bizi çeken Mustafanın elindeki kameraya doğru konuşuyordu. Aynı anda Mert ve Kaan ise ağzımı sikiyorlardı. Grup arasında biraz eşcinsellik olduğundan artık emindim. Erkek arkadaşlarımdan zaten erkeklerin kadınsız olduklarında birbirine 31 çekmekten hoşlandıklarını duymuştum. Bunlarda belli ki kendi aralarında bazen öyle oyunlar oynuyorlardı çünkü arada kendi siklerini değil birbirlerinin sikini tutup ağzıma veriyorlardı. Erhan ise giderek hızlanmıştı içimde gelip giderken. Birden içimden hızlıca çıkıp beni yatakta doğrulttu. Mosmor olmuş sikini ağzıma verdi, daha sonra da beni yatağın üzerinde domalttı. Arkama geçip az önce Kaanın kremlediği göt deliğimi parmaklamaya başladı. Bir yandan da kalçalarımı sıkıyor hatta tokat atıyordu. Bana köle olmayı sever misin diye sordu. Saçlarımdan çekip hafifçe arkaya doğru çekmişti saçımı. Ben de ona canımın yandığını belli eden bir sesle severim, sexde ne isterseniz yaparım dedim. Bir eliyle saçlarımı daha hızlı çekmeye başlamış diğer eliyle de kalçalarımı vurarak kızartmıştı. Ben canım yandığımdan bağırmaya başladığımda daha dur bu hiçbir şey değil diyerek kazık gibi sikini göt deliğimden soktu. Hepsini tek seferde sonuna kadar köklediğinden çok canım yanmıştı, göt deliğim amıma göre çok daha dardı ve Erhan götümde gidip gelirken çok daha zevk alıyordu. Bir yandan da saçlarımı hiç acımadan çekiyordu. Bağırmaya çığlıklar atmaya başlamıştım ben bağırdıkça hepsi daha çok tahrik oluyordu. O sırada Erhan şunun ağzını doldurun da bağıramasın acısı içinde kalsın dedi. Mert ve Kaan ikisi birlikte siklerini ağzıma dayayıp boğazıma kadar soktular. Çektiğim acıdan nefes almakta bile zorlanıyordum. Erhan götümde daha hızlı gidip gelmeye başlamıştı sonra sikini götümden çıkarıp beni tekrar sırt üstü yatağa yatırdı amımı açıp boşalma noktasına gelen sikini amıma soktu. Amıma girer girmez ohhhhhhhhhhhhh diye bağırarak benim çığlıklarım arasında içime boşaldı. Boşalması bana saatlerce sürmüş gibi geldi. Sonra sikini amımdan çıkarıp amımın ve göğüslerimin üstünde gezdirdi. Yatakta doğrulup döllü sikini kavradım ve yalamaya başladım. Ter içinde kalmıştım ama inanılmaz bir başlangıç yapmıştık. Sonra ayağa kalkarak herkes dilediği gibi önce bir siksin orospumuzu sonra birlikte sikeriz dedi. Diğerleri zaten patlama noktasına gelmişti. Erhan bir sigara yaktı ve içerden herkese birer bira getirip Mustafadan kamerayı aldı. Siklerinin üstüne bira döküp yalamaya onları azdırmaya devam ettim. Ve önce Mustafa sonra Mert en sonda Kaan hem amımdan hem de götümden beni siktiler. Kaanın götüme boşalması sırasında kendimden geçer gibi oldum ve götümden çıkınca yatağa sırt üstü yığıldım. Çocuklar ben çok yoruldum biraz ara verelim tekrar devam ederiz dememe rağmen ara vermeye pek niyetleri yoktu. Artık kendilerini tutmuyorlar sırayla amıma, göğüs arama hatta ağzıma bile boşalıyorlardı. Bir buçuk saat içinde nerdeyse pilim bitmişti. Ama daha yapacak çok fantazimiz vardı. On dakika sigara molası verdikten sonra Erhan yatağa uzandı ve sikinin üzerine çıkmamı söyledi. Sikinin üstüne oturup sikini amıma yerleştirdikten hoplamaya başladım. Aynı anda Mert arkama geçti ve kalçalarımı kavrayıp ben Erhanın üstündeyken beni öne doğru itti, göt deliğimi bulup o da götümden sokmaya başladı. Aynı anda hem amımdan hem de götümden sikiliyordum ve adeta uçuyordum. Bu sefer acıdan çok zevk aldığımı hissediyordum. Ben Erhanın üstündeyken sırayla diğerleri de arkama geçip götümü sikmeye devam ettiler. Kuruyan ağzıma ara sıra ıslak siklerini ve bira veriyorlar yavaş yavaş doyumsuzluğumu keşfediyorlardı.
Daha sonra Erhanın üstünden kalkıp çok hoşlanacaklarını düşündüğüm bir şey yapmaya karar verdim. Dolabımdan iki adet kelepçe çıkarttım. Bunlar sex sırasında kullandığım fantastik araçlarımdan biriydi. Beni iki bileğimden yatağa kelepçeleyip diledikleri gibi sikme fikri çok hoşlarına gitti. Ve hemen beni yatağa sırt üstü yatacak şekilde kelepçelediler. Kollarım oldukça gergindi ve artık tamamen savunmasız kalmıştım. Bana istedikleri her şeyi yapabilirlerdi. Hatta anahtarlar bile onların ellerindeydi ve kaybetmemeleri için sıkı sıkıya tembihledim. Beni yatağa kelepçeledikten sonra hepsi birden tüm vücudumu yalamaya başladılar. Ayak tabanlarımdan parmak uçlarıma, amımdan göğüslerime, koltuk altlarımdan kulak memelerime kadar her yerimi yaladılar. Vücuduma kırmızı şarap döküp şarabı amımdan içdiler. Ve amımı defalarca sikip dördü birden başıma toplandılar ve aynı anda yüzüme boşaldılar. Her tarafım döl olmuştu yüzümdeki ve ağzımdaki dölleri vücuduma yayıp kendi döllerini yalamaları gerçekten hoşuma gitmişti. Daha sonra bileğimdeki kelepçeleri çözerek bu seferde yüz üstü olacak şekilde beni yatapa kelepçelediler. Yüz üstü yatakta yatıyordum ve sırayla beni yatakta domaltıp götümden sikmeye başladılar. Bir yandan da yorulduklarında dinlenmek için evde görüme sokabilecekleri bir şeyler arıyorlar. Ellerine uzun ve kalın ne geçerse götüme sokuyorlardı. Banyodan buldukları vileda sopasını gördüğümde canımın ne kadar yanacağını anlamıştım ama yapabilecğim hiçbir şey yoktu. Vileda sopasını yavaşça götüme sokmaya başladılar, alabileceğim en son noktayı merak ediyor olmalıydılar ayrıca bana acı çektirmek hoşlarına gidiyordu. Sopayı içime doğru soktukça inanılmaz acı çekiyordum. Bu sırada beni çözmeleri için yalvarıyordum ama hiç öyle bir niyetleri yoktu. Mert bu sırada cep telefonumu bulup getirmişti ve rehberimi karıştırıyordu. Senin gibi bir kızın mutlaka işimize yarayacak kız arkadaşları vardır diyordu. Rehberden saydığı isimleri aramamı istiyordu ma ben sürekli bahaneler uydurup o olmaz diyordum. Ben itiraz ettikçe götümdeki sopayı acımasızca itiyorlardı. O kadar acı çekiyordum ki daha fazla dayanacak gücüm kalmamıştı. En sonunda sağ bileğimi çözmelerini ve telefonu bana vermelerini istedim. Telefonu aldım. Sınıfta kafa dengim olan iyi anlaştığım kızlar elbette vardı. Ne kadar yakın olsak ve kanka da olsak ben onlardan ayrı yaşamayı tercih etmiştim ama sürekli olarak görüşür birbirimizin evinde kalırdık. Ama bu sefer onlara gerçekten ihtiyacım vardı. Onları başlangıçta da çağırabilirdim hayır diyeceklerini sanmıyordum ama bu dört erkekle tek başıma bir macera yaşamak istemiştim. Fakat açıkçası dördü birden bana çok gelmişti. Ben bitiktim ama onlar hala azgın birer boğa gibiydiler. Telefondan damlanın numarasını çevirdim. Saat biri geçiyordu ama erken yatan tipler değillerdi sabah dersimiz olmadığı için. Damla telefonda sesimi duyunca iyi olmadığımı anladı, neyin var tatlım dedi? Ben de yaptıklarımı ona kısaca anlattım. Gelmeleri için ikna etmeye çalıştım çünkü eğer gelmezlerse beni sike sike öldürebilirlerdi. Hemen Aslı ve Seçil ile birlikte taksiye atlayıp bana gelin çocuklar biraz vahşi ma harika sikiceler diye de ekledim yorgun sesimle. Damla bir süre itiraz ettikten sonra tamam geliyoruz dedi. Ve yirmi dakikaya kalmadı kapı çaldı.
Eve girdiklerinde bizi o halde ve çırılçıplak görünce şaşırdılar ama sadece bana yaptıklarından dolayı biraz fırçalamakla yetindiler çocukları. Hemen götümdeki vileda sopasını çıkarıp kollarımı çözdüler. Yatakta başıma toplandılar. Oldukça bitkin görünmeme rağmen espriler yaparak çocukları tanıştırdım. Espri yapıp güldüğümü görünce iyi olduğumu anladılar ve rahatladılar. Zaten birlikte takıldığımız kızlardı ve pek öyle çekingen tipler değillerdi kısa sürede ortama uyum sağladılar. Kısa sürede kaynaşmıştık, nasıl tanıştığımız neler yaptığımızı şapatayla anlatıyorduk hatta onlar çektiğimiz görüntüleri izleyip benimle ilgili espriler bile yapıyorlardı.
Herkes birbirine ısındıktan sonra Seçil e bizi buraya sadece gülmek eğlenmek için çağırmadınız değil mi diye gülerek sordu. Hazır gelmişken Sibelden bize bir şey kalmışsa biz de payımızı düşeni alalım dedi ve yarı çıplak haldeki Kaanın yanına sokulup boxerinın içindeki sikini yalamaya başladı. Kısa sürede eşleşmeler yapılmıştı ama ben çok bitkin olduğum için benim içime kimse girmiyor daha çok kızları ikişer kişi sikiyor arada da gelip boşalacakları zaman
döllerini bana yutturuyorlardı. Bir süre sonra odama sığmaz olduğumuzdan salona geçtik. Kamerayı düzgün bir yere yerleştirdik. Ben hem çocukları izliyor hemde eve geldiğimde yerleştirdiğim dvdyi açıp onu izliyordum. İzlerken de masturbasyon yapıyordum ve suyum geldikçe kim olursa yakınımda ona içiriyordum. Bu sırada çocuklar dvdde oynayan filmde beni görünce çok şaşırdılar. Keşke bu filmi en başta izleseydik dediler ben de öyle yapmayı düşündüğümü ama odama girince bir türlü çıkamadığımızı söyledim espriyle. Bu arada Mert seviştiğim çocuğun kim olduğunu sordu. Erkek arkadaşım dedim. Senin erkek arkadaşın varmıydı diye sordular şaşırarak. Ben de evet bir yıldır aynı kişiyle çıktığımı ama zaman zaman böyle kaçamaklar yaptığımı söyledim. Mert elini vücudumda gezdirerek sen tam bir orospusun tatlım dedi ve amımın suyunu içmeye devam etti. Bu sırada yanına gelen damla da ona eşlik etti. Amımı dilleriyle birlikte yalıyorlar ve sık sık öpüşüyorlardı. O sırada Erhan bizim kızlara sizin çıktığınız birisi var mı diye sordu. İçlerinde sadece Aslının sevgilisi vardı ama o da başka bir şehirde okuyordu. Ama o an zaten kimin nesi olduğu önemli değildi. Herkes zevk almak için önüene gelene veriyordu.
Saat sabahın dördüne kadar salonda herkes defalarca sikişti. Ama özellikle erkekler içkinin ve defalarca boşalmanın verdiği yorgunlukla uyumak üzereydiler. Benim de hiç halim kalmamıştı. İnanılmaz bir gece geçirmiştim. Vileda sopasının acısı hala götümde hissediliyor, ayağa kalkıp yürümekte bile zorlanıyordum. Damla ve Seçil herkese yatacak yer hazırladılar. Bir süre sonra herkes eşini alıp yattı. Ben Erhanla odama geçmiştim, konuşacak halim bile yoktu üstelik sarhoşdum. Çırılçıplak girmiştik yorganın altına ve ben sikini avucuma almış onunla oynarken uyuya kalmıştım.
Ertesi gün ancak saat 3 gibi kendimize gelebildik. Kalktıktan sonra herkes ikişerli ya da üçerli duşa girdi. Duşta Mert ve Erhan tarafından bir kez daha sikildim. Adeta doymamış gibiydik dün bütün gece birbirimize. Duştan önce çıkan gruplar el birliği ile evi düzenleyip yiyecek bir şeyler hazırladılar. Daha sonra çektiğimiz görüntüleri dvdye koyup izlerken karnımızı doyurduk.
İnanılmaz bir macera geçirmiştim. Akşama doğru kimsenin okula gitmeye niyeti yoktu. Kızları kendi evlerine erkekleri kendi evlerine gönderdim. Götümün acısından nerdeyse bir hafta yataktan kalkamadım ama açıkçası buna değmişti.
Nisan ayından itibaren çocuklarla sık sık görüşür olduk. Erhan ve Mertin de sevgilileri olduğundan fazla vakit geçiremiyorduk yani o geceyi bir daha tekrarlayamadık o şekilde ama sevgilisi olmayan tamamen özgür olanlar görüşmeye ve sevişmeye devam ettiler. Ancak son sınıfta okuduklarından bu yıl hepsi mezun oldu ve şu an sadece telefonda ya da msnde görüşebiliyoruz. Ve kızlarla o gece ne zaman aklıma gelse dvdnin karşısın geçip hep birlikte masturbasyon yaparak aynı heyecanı ve zevki yaşamaya çalışıyoruz.
|____W_w_w_._H_A_T_U_N_C_E_N_T_E_R_._c_o_M_____|

http://img238.imageshack.us/img238/5287/htncntrkb1.gif

_.-*CLick = TheHeLiuM*-._

http://img91.imageshack.us/img91/6412/theheliumer4.gif
http://www.uploadgeek.com/uploads456...ion16kx9ar.gif
TheHeLiuM Bu Mesajın İçin 7 Kişi Teşekkür Etti:
balbazar (26-05-2013), cgty02 (20-12-2010), ist (21-03-2011), kenkshafiz2828 (17-08-2012), maslpg (08-05-2009), optonur (13-03-2011), serci_ (23-04-2011)
  #2 (permalink)  
Alt 11-05-2008, 21:01

6 Mesajına 7 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 26
devgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond reputedevgencyunus has a reputation beyond repute

Ne hikayeymiş ya okumaktan gözüm ağrıdı emeğine sağlık kardeşim
  #3 (permalink)  
Alt 31-05-2008, 22:14

0 Mesajına 0 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 0
caksubeks is on a distinguished road

kardeşim nerden buldun bunu ya valla helal olsun
  #4 (permalink)  
Alt 28-07-2008, 23:52
blanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

159 Mesajına 284 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 437
blanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond reputeblanco has a reputation beyond repute

thanks....
  #5 (permalink)  
Alt 12-02-2009, 23:28
Sauron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrators

3.561 Mesajına 68.154 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 4868
Sauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond reputeSauron has a reputation beyond repute

eline sağlık
  #6 (permalink)  
Alt 20-04-2009, 00:22

0 Mesajına 0 Teşekkür Aldı
Tecrübe Puanı: 0
murat06266 is on a distinguished road

uzundu ama güzel hikayeydi beğendim
Yeni Konu aç  Cevapla
Tags: , , , , ,

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler
Stil